Ağrı Güncel

Diyadin'de taşımalı eğitim gören öğrenciler için okullar tatil

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim gören öğrenciler için bugün okullar tatil edildi.

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim gören öğrenciler için bugün okullar tatil edildi.

Ağrı - Diyadin Kaymakamlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, hava durumuna göre sabaha kadar kar yağışının devam edeceği ve ulaşımda sorunlar yaşanabileceği belirtildi.

Açıklamada, "13 Aralık Çarşamba günü için eğitim ve öğretim faaliyetlerimize sadece taşımalı eğitim kapsamında olan öğrencilerimiz açısından 1 gün ara verilmiştir. Çocuklarımıza okulların tatil olduğu bu günde bol kitap okumalı bir gün diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

Öte yandan, Diyadin ilçesinde kar yağışı nedeniyle vatandaşlar evlerinin üzerindeki kar kütlesini temizlemek için çalıştı. Bazı vatandaşlar ise karın keyfini çıkarmak için kardan adam yaptı.

Diyadin
Diyadin
Diyadin
Diyadin
Diyadin
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Diyadin, Diyadin Kaymakamlığı, Kar Yağışı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir