Ağrı Güncel

Diyadin'de kış tedbirleri toplantısı yapıldı

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde, kış mevsimi nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı alınacak tedbirler görüşüldü.

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde, kış mevsimi nedeniyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı alınacak tedbirler görüşüldü.

Ağrı - Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Karali başkanlığında, ilgili kurum amirlerinin katıldığı toplantıda, ilçede kar yağışı, buzlanma, ulaşım sorunu gibi konular ele alındı.Toplantıda, vatandaşların mağdur olmaması için gerekli önlemlerin alınması ve koordinasyonun sağlanması hususunda kararlar alındı.

Toplantının ardından Karali, ilçede faaliyete geçen AKSA Doğalgaz Dağıtım Merkezini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Karali, doğalgaz dağıtım istasyonuna Botaş iletim hattından doğalgaz basıldığını yerinde inceledi. Tesisin ilçe için hayırlı olmasını dileyen Karali, çalışanlara teşekkür etti. Karali'ye, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Feruh Mağden, İlçe Emniyet Amiri Komiser Oğuz Kaan Çambel ve İlçe Müftü Vekili İsmail Erdoğan da eşlik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Aksa Doğalgaz, Belediye, Diyadin, Jandarma, Kar Yağışı, Mustafa Karali gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir