Ağrı Güncel

Diyadin'de gençlere spor malzemesi desteği

Diyadin Kaymakamlığı, ilçedeki gençlerin sportif faaliyetlere katılımını artırmak için spor malzemeleri dağıttı.

Diyadin Kaymakamlığı, ilçedeki gençlerin sportif faaliyetlere katılımını artırmak için spor malzemeleri dağıttı.

Ağrı - Diyadin Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilen törene, Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Karali, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din ve sporcular katıldı.

Törende konuşan Din, ilçede her dalda ve her branşta sporu desteklemeye devam edeceklerini belirterek, "Spor, gençlerimizin hem fiziksel hem de ruhsal gelişimine katkı sağlayan önemli bir faaliyettir. Bu nedenle gençlerimizi spora teşvik etmek ve onlara imkan sağlamak istiyoruz." dedi.

Din, spora ve sporcuya verdikleri desteklerden dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Karali'ye teşekkür ederek, sporculara başarılar diledi.

Karali de gençlerin spor yapmalarının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, "Gençlerimiz, spor yaparak hem sağlıklı hem de başarılı bireyler olacaklardır. Biz de kaymakamlık ve belediye olarak gençlerimizin yanındayız. Onlara her türlü desteği vermeye hazırız." diye konuştu.

Konuşmaların ardından sporculara spor malzemeleri dağıtıldı. Törene katılanlar, daha sonra Gençlik Merkezi'ni gezdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Belediye, Diyadin, Diyadin Kaymakamlığı, Fedai Din, Kaymakamlık, Mustafa Karali, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir