Ekonomi

Divarese'den yaza özel yüzde 50'ye varan indirim

İSTANBUL - Divarese, yaz sezonunun ayakkabı, çanta ve aksesuarlarına yüzde 50'ye varan indirim kampanyası başlattı.

İSTANBUL - Divarese, yaz sezonunun ayakkabı, çanta ve aksesuarlarına yüzde 50'ye varan indirim kampanyası başlattı.

Markadan yapılan açıklamaya göre, tarzı ve konforu ön planda tutan Divarese, yaz ayrıcalıklarıyla kullanıcılarının gardırobunu yenilemesini sağlıyor.

Yaz sezonunun gözde modelleri arasında yer alan terlik, sandalet ve espadriller yüzde 50'ye varan indirime ek ayrıcalıklarla kullanıcıları bekliyor.

Babetler, stilettolar da özel fiyatlarıyla Divarese'lerde yer alıyor. Hasır çantalar, deri clutchlar, iddialı omuz çantaları ve mini çantalar da indirim ayrıcalıklarıyla kullanıcılar tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Erkek koleksiyonunda yer alan, loafer ve sneaker modelleri, terlikler, espadriller, çanta ve cüzdanlar da yüzde 50'ye varan indirime ek ayrıcalıklarla kullanıcıların yaz stilini tamamlıyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir