Kars Asayiş

Digor'da kaybolan Yıldız sırra kadem bastı

Digor'da kaybolan 33 yaşındaki Yakup Yıldız'dan 5 gündür haber alınamıyor. Motosikletini yol kenarında bırakan ve 5 gündür aranan Yıldız adeta sırra kadem bastı.

Digor'da kaybolan 33 yaşındaki Yakup Yıldız'dan 5 gündür haber alınamıyor. Motosikletini yol kenarında bırakan ve 5 gündür aranan Yıldız adeta sırra kadem bastı.

Kars - Kars'ın Digor ilçesinde 27 Haziran'da sabah saatlerinde evinden ayrılan Yakup Yıldız'dan bir daha haber alamayan yakınlarının durumu jandarmaya bildirmesiyle başlatılan arama çalışması sürüyor.

Kaybolduğu gün motosikleti yol kenarında bulunan Yakup Yıldız'ın bulunması için jandarma, Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü (AFAD) ile Ulusal Medikal Kurtarma Ekibince (UMKE) Digor ve çevre köylerinde arama çalışmalarına devam ediliyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, AFAD, Digor, Jandarma, Kars, Motosiklet gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir