DEVA Partisi Ağrı İl Başkanı Dağtekin'den, Kurban Bayramı Mesajı

Demokrasi ve Atılım Partisi, (DEVA Partisi) Ağrı Kurucu İl Başkanı Murat Dağtekin, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

DEVA Partisi Ağrı İl Başkanı Dağtekin'den, Kurban Bayramı Mesajı

Demokrasi ve Atılım Partisi, (DEVA Partisi) Kurucu İl Başkanı Murat Dağtekin, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Dağtekin, mesajında, Kurban Bayramı'nın kardeşlik, paylaşma, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği, ihtiyaç sahiplerinin sevindirildiği, kırgınlık ve küslüklerin unutulduğu önemli değerlerden biri olduğunu söyledi. Bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içinde olduklarını belirten Dağtekin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bayramlar, sevinçle birlikte dayanışma ve paylaşma duygularının güçlendiği, günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Ne var ki ülkemizde ve dünyada yaşanan salgın hastalık kurallara uymamız konusunda önem arz ediyor. Salgınla mücadele bayram sevinci yaşamanın bir adım önünde gelmelidir. Şuan için tedbirli davranmak dışında hepimizin yapacağı başka bir şey yok. Burada fedakârca çalışan tüm sağlık çalışanlarına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Bayram süresince sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet edelim. Tedbiri elden bırakmayalım. Şahsım ve İl Kurucu Heyetimiz adına tüm hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyorum."

murat dağtekin1


Editörün Seçtikleri

Ağrı'da bıçaklı ve sopalı kavga: 10 yaralı

Ağrı'da toplu yaşam alanları denetlendi

Ağrı'da silahlı kavga: 1 ölü, 6 yaralı

Göçer kadınların eşek sırtında zorlu "süt" yolculuğu

Ağrı'da kuaföre giden gelin, trafik kazasında hayatını kaybetti

Yorum Ekle