Dental Group Hospitadent 12. Şubesi İle Bodrum’da

Dental Group Hospitadent 12. Şubesi İle Bodrum’da

35 yıldır sağlık alanında tecrübe kazanmış ve tamamı hekim olan ekip tarafından 2006 yılında kurulan Dental Group Hospitadent, yurt içi ve yurt dışında bulunan toplam 11 şubesi, modern tıbbi cihazları, seçkin hekim kadrosu ve uzman personeliyle daha hızlı büyümeyi hedefleyerek Alanya şubesinin hemen ardından Bodrum şubesi için de harekete geçti.

Sağlık turizminde artan talebi karşılamak için şube ağlarını genişletmeyi amaçladıklarını ve bu nedenle Nisan ayında Bodrum’da yeni bir şube açılışı yapacaklarını belirten Dental Group Hospitadent CEO’su Diş Hekimi Recep EŞKAR, “Büyümekten, gelişmekten ve gelişirken yenilenmekten dolayı çok mutlu ve gururluyuz.” açıklamalarında bulundu.

Hospitadent CEO'su EŞKAR, Dental Group Hospitadent Bodrum hakkında bilgi verdi ve neden Bodrum'u seçtiklerini anlattı. Bodrum'un, tarihi ve kültürel mirasıyla, sağladığı canlılık ve hareketle, sağlık turizminde söz sahibi olmaya hazır bir bölge olduğuna dikkat çeken EŞKAR, Ege Bölgesi'nde açılması planlanan şubelerin başlangıcını turizmin ve sağlık turizminin mihenk taşı olan Bodrum'da yaptıklarını dile getirerek seçilen bu bölgenin hem ülkemizin hem de markalarının hedef pazarlarına yakın olduğunu vurguladı. Hospitadent Bodrum şubesinde bulunan tecrübeli hekim kadrosu ve modern tıbbi cihazlar ile ülkemizin sağlık turizminden alacağı payı da en üste çıkarmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

15 Yılda 12. Diş Hastanesi

15 yıl içinde toplamda 11 hastaneye ulaştıklarını ve 12. hastane açılışları için hazırlandıklarını ifade eden EŞKAR, "15 yıldır hasta memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden, dünya standartlarında hizmet vermekteyiz. Gerek yurt içinden gerekse yurt dışından kurumlarımıza gelen 2.000.000'dan fazla hastamızın diş tedavi hizmetini gerçekleştirdik." açıklamalarında bulundu.

Bodrum bölgesinde hem yurt içi hem de yurt dışı hastalarına etik, samimi ve empatik bir şekilde hizmet vereceklerini dile getiren EŞKAR, diş tedavi hizmetlerinde sağlık turizmi birincisi olduklarını ve bu başarılarına Bodrum bölgesinde de yüksek hizmet kaliteleriyle devam edeceklerini vurguladı. Ayrıca 2020 senesi içerisinde Turquality Marka Destek Programı kapsamına girmeye hak kazandıklarını vurgulayan EŞKAR, uluslararası hedef pazarlarda kendi markalarıyla olumlu bir imaj oluştururken devlet destekli ilk ve tek markalaşma programında yer alabildiklerinden dolayı gururlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Dental Group Hospitadent, hastane halkalarına eklemeyi planladığı yeni şubeleriyle ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

Etiketler: Hospitadent, Dental Group Hospitadent Bodrum.

Yorum Ekle