Muş Güncel

DEM Parti Eş Genel Başkanı Bakırhan, Muş'ta bayramlaşma programına katıldı

MUŞ - DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Muş Belediyesinde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

Muş - DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Muş Belediyesinde düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

DEM Parti Grup Başkanvekili Gülüstan Kılıç Koçyiğit ve DEM Parti Muş Milletvekili Sümeyye Boz Çakı ile kente gelen Bakırhan, Muş Belediyesini ziyaret etti.

Burada belediye çalışanları ve partililerle bayramlaşan Bakırhan, seçimlerde partilerine destek verenlere teşekkür etti.

Muş'ta ilk defa yerel yönetimleri kazandıklarını belirten Bakırhan, şöyle konuştu:

"Bu önemlidir. Muş Belediyesi Kürt, Türk, Arap, Çeçen, Çerkez ve burada yaşayan bütün milliyetlerin, bütün inançların ortak belediyesi olacak. Bu kapı Kürt, Türk, Arap ve Çeçen'e de 24 saat açık olacaktır. Muş'un nerede acil bir hizmete ihtiyaç varsa kimliğine ve inancına bakmadan adil ve eşit şekilde hizmet sunacağız. Muş'un bundan sonra DEM Parti belediyesi olması için elimizden gelen bütün çabayı ortaya koyacağız."

Bakırhan, daha sonra Bulanık ve Malazgirt ilçelerine gitti.

MUŞ - DEM Parti Eş Genel Başkanı Bakırhan, Muş
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bulanık, Malazgirt, Muş, Muş Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir