Güncel

Dardanel, İSO 500 listesinde 162 basamak yükseldi

- Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen: - "AR-GE ve yenilikçi kültürümüz sayesinde 3 bin 500 çalışanımızla 40'ıncı yılımızda ilerlemeye devam ediyoruz"

- Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen:

AR-GE ve yenilikçi kültürümüz sayesinde 3 bin 500 çalışanımızla 40'ıncı yılımızda ilerlemeye devam ediyoruz

İSTANBUL - Dardanel, 2023 yılı İstanbul Sanayi Odası (İSO) 500 listesinde 381'inci sırada yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Dardanel, kuruluşunun 40'ıncı yılında AR-GE ve yeniliğe yapmış olduğu yatırımların sonuçlarını toplamaya devam ediyor.

Şirket, İSO tarafından hazırlanan "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırmasında 162 sıra birden yükseldi. Böylelikle Dardanel, listede 381'inci sırada yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, yenilikçi ürün geliştirme kabiliyeti, çevik yapısı, güçlü yatırım altyapısı, geniş ürün portföyü, Çanakkale, İstanbul ve Yunanistan'daki fabrika yatırımlarıyla bugün uluslararası bir şirket konumuna geldiklerini belirtti.

Önen, "Kurulduğumuz günden bu yana hiç kaybetmediğimiz girişimcilik ruhumuz ve Dardanel'in en güçlü kasları haline dönüştürdüğümüz AR-GE ve yenilikçi kültürümüz sayesinde 3 bin 500 çalışanımızla 40'ıncı yılımızda ilerlemeye devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.(AA)

Dardanel, İSO 500 listesinde 162 basamak yükseldi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir