Güncel

Dalgakıran Kompresör, "Türkiye'nin ilk 1000 İhracatçısı Listesi"nde 20 sıra yükseldi

İSTANBUL - Dalgakıran Kompresör, "Türkiye'nin ilk 1000 İhracatçısı Listesi"nde 20 sıra yükseldi.

İSTANBUL - Dalgakıran Kompresör, "Türkiye'nin ilk 1000 İhracatçısı Listesi"nde 20 sıra yükseldi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Dalgakıran Kompresör, her yıl Türkiye İhracatçılar Meclisi (TIM) tarafından açıklanan "Türkiye'nin ilk 1000 İhracatçısı Listesi"nde 20 sıra yükselerek genel sıralamada 281'inci, Makine ve Aksamları sıralamasında ise 8'nci sırada yer aldı.

Şirketin elde ettiği bu başarı, firmanın uluslararası arenadaki rekabetçi konumunu güçlendirirken, Türkiye'nin ekonomik büyümesine de katkı sağlıyor.

Gelecek yıl 60'ıncı yılını kutlamaya hazırlanan Dalgakıran Kompresör, dinamik kadrosu ve yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile 150'nin üzerinde bayi, şube ve yaygın servis ağı ile dünyanın her yerinde hizmet veriyor.(AA)

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir