Ekonomi

CW Enerji, Intersolar Europe Fuarı'nda yeni ürünlerini sergileyecek

ANKARA - CW Enerji, Almanya'nın Münih şehrinde düzenlenecek Intersolar Europe Fuarı'nda yerini alacak.

ANKARA - CW Enerji, Almanya'nın Münih şehrinde düzenlenecek Intersolar Europe Fuarı'nda yerini alacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, CW Enerji 19-21 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek fuarda son teknolojiyle ürettiği ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, ulusal ve uluslararası fuarlarda ürünlerini katılımcılarla bir araya getirdiklerini belirterek, "Fuar için hazırlıklarımızı tamamladık. Her fuarda olduğu gibi Intersolar Europe Fuarı'nda da alanında uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte ziyaretçilerimize ürünlerimizi detaylı bir şekilde anlatacak ve sektörel gelişmeleri yakından göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Sarvan, her yıl katıldıkları Intersolar Europe Fuarı'nı çok önemsediklerine dikkat çekerek, "Yenilenebilir enerji sektörü gelişmeye çok açık bir alan. Fuarlarda bu alandaki gelişmeleri yakından görme fırsatımız da oluyor. Biz de CW Enerji olarak son teknoloji ile ürettiğimiz ürünlerimizi Intersolar Europe Fuarı'nda sergileyeceğiz. Alanında uzman ekibimizle birlikte yine oldukça güzel bir fuara imza atacağımıza inanıyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Yerli ve milli olan ürünlerini geniş bir yelpazede katılımcılara tanıtacaklarını aktaran Sarvan, böylece Türkiye'nin yenilenebilir enerji sektöründeki gücünü ve potansiyelini uluslararası arenada sergileyeceklerini kaydetti.

Sarvan, katılımcıları Münih Uluslararası Kongre Merkezi (ICM) Hall 1'de bulunan 360 numaralı CW Enerji standını ziyaret etmeye davet etti.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir