Ekonomi

CW Enerji, Fortune 500 Türkiye'de 185. sırada yer aldı

İSTANBUL - CW Enerji, Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 Türkiye listesinde geçen yıla göre 82 basamak yükselerek 185. sırada yer aldı.

İSTANBUL - CW Enerji, Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 Türkiye listesinde geçen yıla göre 82 basamak yükselerek 185. sırada yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, CW Enerji, Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 Türkiye listesinde geçen yıl 267. sırada yer alan firma, bu yıl 185. sıraya yükseldi.

Daha önce İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından şirketlerin net satış, ihracat miktarı, brüt katma değeri gibi parametrelerin dikkate alınarak değerlendirildiği "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2023" listesinde 177. sırada yer alma başarısı gösteren CW Enerji, yeni bir başarıya daha imza attı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, yerli ve milli üretime büyük önem verdiklerini ve bu çerçevede ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla sürekli kendilerini geliştirerek çalışmalarına devam ettiklerini kaydetti.

İSO 500'deki başarının ardından Fortune 500 Türkiye listesinde de yerlerini aldıklarını belirten Sarvan, "Satış hacimlerine göre Türkiye'nin önde gelen büyük şirketlerinin belirlendiği Fortune 500 listesinde yer aldığımız ve yeni bir başarıya daha imza attığımız için mutlu ve gururluyuz. Bu prestijli listeye girerek firmamız Türkiye ekonomisine olan katkısını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu." ifadelerini kullandı.

Sarvan, başarı ivmelerini her geçen gün yükselttiklerini belirterek şöyle devam etti:

"Fortune 500 Türkiye listesinde yer almamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz. Bu başarı çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ve müşteri odaklı çalışma stratejimizin bir sonucudur. Elde ettiğimiz tüm başarılarda, 'en değerli kaynağımız' olarak gördüğümüz çalışanlarımızın ve yatırımcılarımızın büyük bir emeği söz konusu. Bu nedenle, tüm çalışma arkadaşlarımıza ve yatırımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor ve onları yürekten kutluyorum. Hep birlikte sürdürülebilir büyüme hedefli çalışmalarımıza devam ederek yeni başarılara imza atmayı sürdüreceğiz."

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir