Bingöl Politika

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediyesini ziyaret etti

BİNGÖL - Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediyesine ziyarette bulundu.

Bingöl: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediyesine ziyarette bulundu.

Temaslarda bulunmak üzere kente gelen Yılmaz, havalimanında Vali Ahmet Hamdi Usta, AK Parti Bingöl milletvekilleri Feyzi Berdibek ve Zeki Korkutata, Belediye Başkanı Erdal Arıkan ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.

Bingöl Belediyesine geçen Yılmaz, Arıkan'ı makamında ziyaret etti.

Daha sonra Yılmaz, belediyenin toplantı salonunda ilçe belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Toplantıda AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven de yer aldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediyesini ziyaret etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Belediye, Bingöl, Bingöl Belediyesi, Cevdet Yılmaz, Erdal Arıkan, Feyzi Berdibek, Korkut gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir