Hakkari Spor

Çukurca 5. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali başlıyor

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bu yıl 5.'si düzenlenecek olan "Çukurca Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali" yarın başlıyor.

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bu yıl 5.'si düzenlenecek olan "Çukurca Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali" yarın başlıyor.

Hakkâri - İlçede 3 gün sürecek olan festivalde; fotoğraf yarışması, dağ bisiklet yarışması, tekerlekli kayak yarışması, plaj voleybol turnuvası, off road gösterisi, rafting, kano yarışmaları, dağcılık kaya tırmanış, uçurtma şenliği, konser ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Festivale il dışında davetlinin katılması bekleniyor.

27 Haziran'da başlayacak olan festivalin 29 Haziran'da sona ereceği belirtildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Çukurca, Festival, Hakkari, Kayak, Spor, Voleybol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir