Tunceli Güncel

Çemişgezek'te vatandaşlar kene konusunda bilgilendiriliyor

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde kapı kapı dolaşan ekipler, vatandaşları kene ve Kırım-Kongo Kanamalı Ateş Hastalığı konusunda bilgilendiriyor.

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde kapı kapı dolaşan ekipler, vatandaşları kene ve Kırım-Kongo Kanamalı Ateş Hastalığı konusunda bilgilendiriyor.

Tunceli: Çemişgezek ilçesinde, devlet hastanesi ve toplum sağlığı ekipleri tarafından ilçe genelinde kene ve Kırım- Kongo Kanamalı Ateş Hastalığıyla ilgili bilgilendirici çalışmalar sürüyor. Çalışmalar çerçevesinde, daha önce okul, köy, esnaf ve kamu kurumlarını gezerek bilgilendirme çalışmaları yürüten ekipler, vatandaşlara broşür dağıtarak, ilçenin muhtelif yerlerine bilgilendirici pankartlar astı. İlçe Devlet Hastanesi Toplum Sağlığı Merkezi görevlileri Beyza Nur Çetin ve Nergiz Taşdemir, bu kez ilçedeki din görevlileri ve muhtarlara yönelik çalışma yaptı.

Çemişgezek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Zeki Aslan, çalışmaların etkin şekilde sürdürüldüğünü ifade ederek, çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Çemişgezek, Muhtar, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir