Ekonomi

Casper, VIA serisi telefonlarını kullanıcılarının beğenisine sundu

İSTANBUL - Casper, VIA markasına ait akıllı telefonlarını kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

İSTANBUL - Casper, VIA markasına ait akıllı telefonlarını kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Casper, kullanıcıların günlük yaşamını daha kolay ve eğlenceli hale getirmeyi amaçladığı üstün teknolojik donanıma sahip VIA serisine ait, "Casper VIA X40, Casper VIA A40, ve Casper VIA X30 Plus" ürünlerini kullanıcıların beğenisine sundu.

Geçen aylarda tanıtımı yapılan Casper VIA X40, üstün özellikleri ve modern tasarımıyla kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

Casper'a özel 3D glass tasarımı sayesinde Casper VIA X40, pürüzsüz görünümü tamamlayan ince metalik çerçeveleriyle üstün bir görüntü sunuyor.

Arcsoft yapay zeka yazılımı ile güçlendirilmiş 24MP ön kamera canlı, parlak ve net özçekimler çekilmesini sağlarken, 50MP 5MP 2MP arka kamerasıyla da yüksek çözünürlükte canlı ve kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor.

- 3 farklı renk seçeneği

Tüketici deneyimlerinden yola çıkılarak oluşturulan gece siyahı, gece mavisi ve Casper VIA Beyazı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği sunuyor.

VIA serisinden, Casper VIA A40, geniş bir ekran deneyimini mümkün kılan şık ve yenilikçi tasarımı, 256 GB geniş depolama alanı, yapay zeka destekli 64MP arka kamerası ve 13MP ön kamerası ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Casper VIA A40, 8GB RAM özelliğine ek olarak sahip olduğu 8GB VRAM teknolojisi ve en güncel Android 13 işletim sistemi sayesinde yüksek performans gerektiren uygulamaları kolay ve akıcı bir şekilde kullanma avantajı sağlıyor.

Casper VIA A40'ın renk seçimleri, trendler ve kullanıcıların beklentileri üzerine yoğun araştırmalar sonucunda belirlendi. Her rengin, tasarımdaki bütünlüğü koruyarak kullanıcıların dikkatini çekmesi amaçlandı.

Gece mavisi renginden gümüş griye ve göz alıcı VIA mavisi tonuna kadar uzanan renkler, kullanıcı elinde farklı tonlarda parlayarak ışıltılı bir görünüm sunmayı hedefliyor. Kamera etrafındaki gümüş halka ise tasarımın gücünü ve kamera performansını vurguluyor.

İnce, köşeli ve 8.1 mm gövde inceliğine sahip Casper VIA X30 Plus, arka kapak tasarımında kullanılan özel dikey parlama efektiyle göz alıcı ve üstün bir görünüm sunuyor.

Yeni VIA X30 Plus, yapay zeka teknolojisine sahip 50 MP'lik ana kamerasıyla yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilirken ana kamerayı destekleyen 8MP, 118 derecelik geniş açı kamerasıyla tek bir kareye çok daha fazla perspektif sığdırıyor.

VIA X30 Plus'ın 2MP'lik bokeh kamera özelliği ise fotoğraflara derinlik katarak, 13MP yüksek çözünürlüklü ön kamerayla kullanıcılar anlarını eşlik ediyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir