Ekonomi

Bulls Yatırım, yeni genel müdürlük ofisinin açılışını kutladı

Bulls Yatırım Menkul Değerler Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akkaya:
- "Yeni ofisimiz, müşterilerimize daha etkin ve hızlı hizmet sunmamızı sağlayacak, modern altyapısı ve geniş çalışma alanları ile verimliliğimizi artıracak"

İSTANBUL - Bulls Yatırım, Levent'teki yeni genel müdürlük ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Bulls Yatırım'ın Levent'in merkezinde yer alan yeni genel müdürlük ofisi, modern tasarımı, ulaşım kolaylığı, prestijli konumu ve geniş olanakları ile çalışanlarına ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor.

Açıklamada açılış törenindeki konuşmasına yer verilen Bulls Yatırım Menkul Değerler Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akkaya, gerçekleştirecekleri projeler ve etkinliklerle sektördeki konumlarını daha da güçlendirmeyi hedeflediklerini belirterek, "Yeni ofisimiz, müşterilerimize daha etkin ve hızlı hizmet sunmamızı sağlayacak, modern altyapısı ve geniş çalışma alanları ile verimliliğimizi artıracak." ifadelerini kullandı.

Bulls Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Burak Salman ise sermaye piyasalarının Türkiye'de hızlı büyüdüğünü ama buna rağmen daha gidilecek çok yol olduğunu vurguladı.

Bulls Portföy Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mansur Çelepkolu da yaptığı değerlendirmede, müşteri beklentilerine yönelik yeni ürünler çıkaracaklarını, bunun için önemli bir kadro ve teknoloji yatırımı yapıldığını belirtti.

Yeni genel müdürlük ofisinin 12 Haziran'daki açılışına Bulls Yatırım'ın iş ortakları, müşterileri ve sektörün önde gelen isimleri katıldı. Açılışa katılan davetliler, Bulls Yatırım'ın sunduğu hizmetler ve yeni ofis hakkında bilgi edinme fırsatına sahip oldu.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir