Ekonomi

Brandverse Awards'tan Tadelle ve Sarelle'ye ödül

Tadelle "Veri Analitiği" alanında altın, Sarelle ise "Yeniden Doğan Markalar" kategorisinde bronz ödül almaya hak kazandı

İSTANBUL - Tadelle ve Sarelle, Marketing Türkiye ve Boomsonar işbirliğiyle gerçekleştirilen Brandverse Awards'ta ödül kazandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sagra bünyesindeki Tadelle ve Sarelle, Brandverse Awards'tan iki farklı ödülün sahibi oldu.

Tadelle, Brandverse Awards'ta "Gıda Şirketleri" kategorisinin "Veri Analitiği" alanında altın ödülüne layık görülürken, Sarelle ise "Önce Sarelle Sonra Gülümse" kampanyasıyla "Yeniden Doğan Markalar" kategorisinde bronz ödül almaya hak kazandı.

"Veri Analitiği" kategorisine aday olan markalar, sosyal medya hesapları üzerinden bir yıl boyunca elde ettikleri etkileşim üzerinden değerlendiriliyor.

Uluslararası danışmanlık şirketlerinden Deloitte Türkiye'nin katıldığı değerlendirme sürecinde aday markalar, sosyal medyadaki takipçi sayıları, takipçi artışları, paylaştıkları ileti sayıları, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı alanda inceleniyor.

Tüketicilerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda dijital iletişime ağırlık veren Tadelle, sosyal medyada trendlerini takip eden içerikleri, farklı yarışma kurgularını ve projelerini aktif şekilde kullanıyor.

"Yeniden Doğan Markalar" kategorisinde ise adayların strateji ana bölümünde yapılan tüm iletişim faaliyetleri ve kampanyalarının ardında yer alan işin başarıya ulaşmasını sağlayan özgün ve etkili marka stratejileri ele alınıyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir