Bitlis Belediyesi dezenfekte ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor

Bitlis Belediyesi ekipleri, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele için hem dezenfekte hem de temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Bitlis Belediyesi dezenfekte ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor

Belediyesi ekipleri, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele için hem dezenfekte hem de temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, ilkbaharın başlamasıyla cadde, sokak ve meydanlardaki çöpleri topladıklarını, yolların tazyikli suyla yıkandığı belirtildi.

Her gün belirlenen plan dahilinde kent merkezinde hem temizlik hem de dezenfekte çalışmalarının yürütüldüğü kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevre temizliği konusunda yoğun mesai harcıyor. Genel temizlik çalışmalarına önem veren ekiplerimiz, çöpleri de toplayarak kent merkezi dışına taşıyor. Belediye olarak kononavirüs tedbirleri kapsamında da dezenfekte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşa daha temiz ve hijyenik bir ortam sağlamak amacıyla ekiplerimiz, Hüsrevpaşa Mahallesi'nde mıntıka temizliği ile kaldırımları ve yolları yıkadı."Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Ağrı Valisi Elban: Koronavirüs vaka sayımız 30 civarında

İşadamı Mehmet Ali Çelik'ten taziye teşekkür mesajı

Ağrı'da camiler cuma namazına hazırlanıyor

Ağrı'da eve giren ebabil kuşunun bir günlük misafirliği çocukları sevindirdi

Ağrı'da "27 Mayıs, 12 Eylül ve 15 Temmuz" yazılı pankartlar darağacına asıldı

Yorum Ekle