Bingöl Güncel

Bingöl'de silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 3 kişi yaralandı

BİNGÖL - Bingöl'ün Solhan ilçesinde iki aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 3 kişi yaralandı.

BİNGÖL - Bingöl'ün Solhan ilçesinde iki aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 3 kişi yaralandı.

Arakonak beldesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle iki ailenin fertleri arasında çıkan tartışma, silah, taş ve sopaların kullanıldığı kavgaya dönüştü.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve 112 Acil Sağlık ekipleri sevk edildi.

Kavgada, 1 kadın açılan ateş sonucu av tüfeğiyle, 2 kişi de atılan taş ve sopa darbeleriyle yaralandı.

Yaralılar ambulanslarla Bingöl Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Jandarma ekiplerince, olay yeri ve hastane önünde güvenlik önlemi alındı.

Kavgaya ilişkin kaçan bir kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı.(AA)

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Bingöl Devlet Hastanesi, Jandarma, Kavga, Solhan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir