Bingöl Çevre

Bingöl'de köy yolları genişletiliyor

Bingöl'ün Genç ilçesinde yürütülen çalışmalarla birçok köy yolunda genişletme ve iyileştirmeler sürüyor.

Bingöl'ün Genç ilçesinde yürütülen çalışmalarla birçok köy yolunda genişletme ve iyileştirmeler sürüyor.

Bingöl: Genç Kaymakamlığından yapılan açıklamada, "Ödeneği Bingöl Valiliği İl Özel İdaresi tarafından karşılanan ihalesi Genç Kaymakamlığı tarafından yapılan Pınaraltı, Elmagünü, Sarmakaya Köyleri grup yolu genişletme ve iyileştirme çalışmaları devam etmektedir" denildi.

Çalışmaların kısa zamanda tamamlanıp hizmete açılacağı da bildirildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Bingöl Valiliği, Genç, Genç Kaymakamlığı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir