Bingöl Asayiş

Bingöl'de kaçak sigara ve malzemeler ele geçirildi

Bingöl'de İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda, kaçak sigara ve malzemeler ele geçirildi.

Bingöl'de İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda, kaçak sigara ve malzemeler ele geçirildi.

Bingöl: İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, 865 adet gümrük kaçağı sigara, 217 puro, 7 kilogram tütün, 34 kilogram nargile tütünü, 8 paket 350 gram pipo tütünü, 10 bin 340 adet doldurulmuş makaron, 10 bin 400 boş makaron, 39 adet elektronik sigara likiti, 75 adet sigarillo ve 50 adet elektronik sigara ele geçirilmiştir. Şüpheli iki şahıs hakkında kaçakçılıkla mücadele kanunu kapsamında gerekli adli işlemler yapılmıştır" denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Kaçakçılık, Operasyon gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir