Bingöl Güncel

Bingöl'de itfaiye ekibi yıkılan leylek yuvasını onardı

BİNGÖL - Bingöl'ün Genç ilçesinde itfaiye ekipleri yıkılan leylek yuvasını onararak, yere düşen leylek yavrularını yuvaya bıraktı.

BİNGÖL - Bingöl'ün Genç ilçesinde itfaiye ekipleri yıkılan leylek yuvasını onararak, yere düşen leylek yavrularını yuvaya bıraktı.

İlçeye bağlı Yoldaşan Mahallesi'ndeki elektrik direğinde bulunan leylek yuvası rüzgar sonucu yıkıldı.

Yuvadaki leylek yavruları da uçamadığı için yere düştü.

İhbar üzerine bölgeye sevk edilen Genç Belediyesi itfaiye ekipleri, yuvadan düşen yavrulara müdahalede bulunarak, su verdi.

Ekipler, aynı elektrik direğine yuvayı yeniden yaptı. Leylek yavruları, ekipler tarafından yuvalarına taşındı.

BİNGÖL - İtfaiye ekibi yıkılan leylek yuvasını onardı1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bingöl, Genç, Genç Belediyesi, itfaiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir