Bingöl Çevre

Bingöl'de iki ayrı ilçedeki orman yangınları söndürüldü

Bingöl'ün Genç ve Kiğı ilçesinde çıkan orman yangınları, ekiplerin yoğun mücadelesi sonucu söndürüldü.

Bingöl'ün Genç ve Kiğı ilçesinde çıkan orman yangınları, ekiplerin yoğun mücadelesi sonucu söndürüldü.

Bingöl: Bugün öğle saatlerinde Genç ilçesi Döşekkaya köyü ve Kiğı ilçesi Darköprü köylerindeki ormanlık alanlarda yangın çıkmıştı. Orman İşletme İl Müdürlüğü koordinesinde bölgeye birçok kurumdan da ekipler sevk edilmişti. İki ilçedeki orman yangını, ekiplerin yoğun mücadelesi sonrasında söndürüldü. Bölgede soğutma çalışmalarının yapıldığı öğrenildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Genç, Kiğı, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir