Bingöl Güncel

Bingöl'de düğün konvoylarında trafikte tehlike oluşturan 139 sürücüye para cezası

BİNGÖL - Bingöl'de 6 ayda düğün konvoylarında trafiği tehlikeye düşüren 139 araç sürücüne toplam 95 bin 910 lira ceza verildi.

BİNGÖL - Bingöl'de 6 ayda düğün konvoylarında trafiği tehlikeye düşüren 139 araç sürücüne toplam 95 bin 910 lira ceza verildi.

İl Emniyet Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, düğün konvoylarında çevreye rahatsızlık veren ve trafikte tehlike oluşturan sürücülere yönelik denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ve ilçe trafik birimlerinin bu yıl yaptığı çalışmalarda 139 araç sürücüsüne toplam 95 bin 910 lira cezai işlem uygulandığı ifade edildi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Sosyal medya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir