Bingöl Çevre

Bingöl'de bitkin halde bulunan atmaca tedavi altına alındı

Bingöl'de bitkin bir halde doğada bulunan yavru atmaca, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesince tedavi altına alındı.

Bingöl'de bitkin bir halde doğada bulunan yavru atmaca, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesince tedavi altına alındı.

Bingöl: Alınan bilgilere göre, Bingöl'ün Genç ilçesi kırsalında bir vatandaş tarafından bitkin halde yavru atmaca bulundu. Duyarlı vatandaş, durumu Doğa Koruma ve Milli Parklar Şubesi ekiplerine bildirdi. İlçeden yavru atmacayı alan ekipler, atmacayı tedavi altına aldı. Atmacayı besleyen ekipler, birkaç gün içinde hayvanı yeniden doğaya salacak.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Bingöl, Genç gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir