Bingöl Güncel

Bingöl'de 60 bine yakın öğrenci karne heyecanı yaşadı

Ülke genelinde olduğu gibi Bingöl'de de 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle 60 bine yakın öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Ülke genelinde olduğu gibi Bingöl'de de 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle 60 bine yakın öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Bingöl: Bingöl'de 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle 60 bine yakın öğrenci karne heyecanı yaşadı. Bingöl Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulunda düzenlenen karne programına Vali Ahmet Hamdi Usta, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ve şube müdürleri katıldı. Burada öğrencilere karnelerini veren Vali Usta, öğrencilere yaz tatilini verimli geçirmelerini söyledi. Vali Usta, ''Nitelikli insan potansiyeli bir ülkenin en kıymetli hazinesidir. Hızla değişen günümüz dünyasında çağın gerektirdiği yeteneklere sahip, iyi yetişmiş ve vizyon sahibi genç nesiller yetiştirmek de bizlere düşen en önemli vazifelerden biridir. İlimizin ve ülkemizin geleceğini şekillendirecek nesillerin yetişmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye devam edeceğiz" dedi.

Vali Usta ve Belediye Başkanı Arıkan, öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Bingöl haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Bingöl Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Bingöl'ün dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Bingöl, Erdal Arıkan gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir