Erzincan Asayiş

Beton mikseri su kanalına düştü

Erzincan'ın Üzümlü ilçesi Çay Mahallesinde beton mikseri sürücüsünün araçtan inmesinin ardından su kanalına uçtu.

Erzincan'ın Üzümlü ilçesi Çay Mahallesinde beton mikseri sürücüsünün araçtan inmesinin ardından su kanalına uçtu.

Erzincan - Kaza, bugün sabah saatlerinde Üzümlü ilçesi Çay Mahallesinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Teknik Beton firmasına ait 24 BE 712 plakalı beton mikseri sürücüsünün el frenini çekip araçtan indiği sırada harekat kabiliyeti kazanarak su kanalına uçtu. Kazayı sürücü yara almadan atlatırken su kanalına düşen beton mikseri çekici vasıtasıyla bulunduğu yerden çıkarıldı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Üzümlü gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir