Ağrı Ekonomi

Beşir Derneği yüzler güldürmeye devam ediyor.

AĞRI-Beşir Derneği olarak iyiliğe adanmış gönül erleri ile iyiliği yeryüzüne hâkim kılmak amacıyla gece gündüz demeden faaliyetlerine aralıksız devam ediyor

Ağrı-Beşir Derneği olarak iyiliğe adanmış gönül erleri ile iyiliği yeryüzüne hâkim kılmak amacıyla gece gündüz demeden faaliyetlerine aralıksız devam ediyor

Beşir Derneği olarak iyiliğe adanmış gönül erleri ile iyiliği yeryüzüne hâkim kılmak amacıyla gece gündüz demeden faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

Yapılan yazılı açıklamada; Ağrı Beşir Derneği Şube Başkanı Umut Oğur Derneğimiz, iyiliği yeryüzüne hâkim kılmak amacıyla gece gündüz demeden çalışıyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında gerçekleştireceğimiz faaliyetlerle ihtiyaç sahibi ailelere umut ışığı oluyoruz. İyiliği ve yardımlaşmayı teşvik eden projeleriyle daha iyi bir dünya için çalışmaya devam ediyor. , iyiliğin yeryüzünde hâkim olması için gece gündüz demeden faaliyetlerine devam ediyor ve gönüllülerinin desteğiyle her geçen gün daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşıyouzr.

Bu amaç doğrultusunda Ağrı temsilciliğimiz, ihtiyaç sahihlerine bayram şekeri bayram lokumu fıstık kolonya dağıtımı yaptı. Bu mutluluğa vesile olan bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz dedi.

İyi ki varsınız, İyi ki Beşir var!

İYİLİĞE ORTAK OL! Bağış yazıp 4042'ye mesaj atarak 30₺ bağışta bulunabilir yüzlerde tebessüme vesile olabilirsiniz. besir.org.tr/iyilige-ortak-...

Beşir Derneği yüzler güldürmeye devam ediyor.1
Beşir Derneği yüzler güldürmeye devam ediyor.2
Beşir Derneği yüzler güldürmeye devam ediyor.3
Beşir Derneği yüzler güldürmeye devam ediyor.4
Beşir Derneği yüzler güldürmeye devam ediyor.5
Beşir Derneği yüzler güldürmeye devam ediyor.6
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Ekonomi haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Cemil Karip Hakkında

Cemil Karip
Cemil Karip, diyadinnet.com'un genel yayın yönetmenidir. Bölgesel olaylar, çevre sorunları, politika ve eğitimle ilgili haberleri derinlemesine inceler ve bu konularda güncel bilgiler sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir