Hakkari Güncel

Belediye ekipleri 9 günde 112 arızayı giderdi

Hakkari Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri 9 günlük bayram tatilinde 52 su arızası ve 51 kanalizasyon arızası olmak üzere 112 arızaya müdahale etti.

Hakkari Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri 9 günlük bayram tatilinde 52 su arızası ve 51 kanalizasyon arızası olmak üzere 112 arızaya müdahale etti.

Hakkâri - Hakkari Belediyesi, hizmetlerin aksamaması, vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram tatili geçirebilmeleri amacıyla görevini sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekipler, vatandaşların karşılaşabileceği olumsuzluklara müdahale edebilmek amacıyla bayram tatili boyunca görev yaptı.

Bayram ve bayram tatili süresince vatandaşlardan gelen tüm istek ve şikâyetlere çözüm üreten belediye ekipleri, temizlik çalışmaları ile birlikte su, kanalizasyon, park ve bahçelerin yanı sıra yol, kaldırım, cadde ve sokaklarda bakım ve onarım çalışmalarını da aksatmadan sürdürdü.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri de 9 günlük bayram tatilinde 52 su arızasına, kanalizasyon ekipleri ise 51 ayrı arızaya müdahale etti.

Bayram tatillerini sıcağın altında çalışarak geçiren belediye ekipleri, yaptıkları çalışmalarla vatandaşların takdirini kazandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, Hakkari Belediyesi, Zabıta gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir