Hakkari Çevre

Belediye'den mezarlıklara çeşme hizmeti

Hakkari Belediyesi kentteki mezarlıkların bakım ve onarımlarını yapıp, birçok mezarlığı çeşmeye kavuşturdu.

Hakkari Belediyesi kentteki mezarlıkların bakım ve onarımlarını yapıp, birçok mezarlığı çeşmeye kavuşturdu.

Hakkâri - Hakkari Belediyesi yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, "Vatandaşlarımız için dini açıdan önemli olan mezarlıklara çeşme yapılarak su bağlantısı gerçekleştirildi. Aynı zamanda gerekli bakım ve onarım çalışmaları ise devam ediyor. Kabir ziyaretinde bulunan vatandaşlarımızın ziyaret esnasında ihtiyaçlarını karşılamak ve mezarlık alanındaki ağaç ve çiçeklerin sulanmasını kolaylaştırmak amacıyla mezarlıklara su hattı çekilerek bazı mezarlıklara ise çeşme yapıldı. Mezarlıklardaki periyotlarla bakım ve onarım gerçekleştiren belediyenin bu hizmeti halkımız tarafından da takdirle karşılandı. Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın bayramını kutluyoruz" denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, Hakkari Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir