Belediye Başkanı Şeylan, muhtarlarla bir araya geldi

VAN - Van'ın Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, ilçedeki muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerde yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Şeylan, muhtarlarla bir araya geldi

VAN - 'ın Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, ilçedeki muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerde yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.

Belediye salonunda yapılan toplantıda konuşan Şeylan, belediyecilik hizmetlerinde bireysel değil toplumun yararını düşünmek zorunda olduklarını söyledi.

Zaman zaman bazı hizmetlerin yerine getirilmesinde yetersiz kalabildiklerini belirten Şeylan, yapamayacakları, yerine getiremeyecekleri hiçbir hizmet için söz vermediklerini aktardı.

Kaldırım işgalleri konusunda dile getirilen sorunla ilgileneceklerini kaydeden Şeylan, "Mahallelerimizden gelen minibüsçüler şehir merkezinde araçlarını park edemeyecek. Yeni otogara gidecekler. Bu uyarıya uymayanlar hakkında kolluk kuvvetleriyle işlem yapmak zorunda kalacağız. Sizler mahallelerde bizim temsilcilerimizsiniz Bu doğrultuda bizim gibi hareket ederek, istişare yoluyla ilçemiz adına güzel işler yapma gayreti içerisinde olacağız." diye konuştu.(AA)

Editörün Seçtikleri

Ağrı'da lokanta, restoran ve kafeler yeniden açılmak için hazırlık yapıyor

Ağrı'da kar sularıyla beslenen şelale görsel şölen sunuyor

THY, 1 Haziran'dan itibaren tarifeli seferlere başlayacak

Ağrı Valisi Elban: Koronavirüs vaka sayımız 30 civarında

İşadamı Mehmet Ali Çelik'ten taziye teşekkür mesajı

Yorum Ekle