Erzincan Sağlık

Bayram tatili boyunca Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 12 bin 353 acil servis hastasına hizmet verildi

Erzincan'da 9 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 12 bin 353 acil servis hastasına hizmet verildi.

Erzincan'da 9 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 12 bin 353 acil servis hastasına hizmet verildi.

Erzincan - Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, Erzincan'da halkın sağlığı için fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Başhekim Prof. Dr. Kuyrukluyıldız, "9 günlük Kurban Bayramı tatili süresince, 7 gün 24 saat esasına göre hizmet verilen acil servis, yoğun bakım, ameliyathane, doğumhane ve tüm yataklı servislerimizde kesintisiz bir şekilde sağlık hizmetleri devam etti. Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanemizde 12 bin 353 acil servis hastasına sağlık hizmeti verildi. Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanemiz ana binasında acil çocuk ve yetişkin polikliniklerimizde 218'i acil cerrahi hastası olmak üzere 9 bin 195 hastamıza; Acil ve Göz Hastalıkları ek binamızda 347'si acil cerrahi hastası olmak üzere 3 bin 158 hastamıza, toplamda ise 12 bin 353 hastamıza sağlık hizmeti verildi. Bu kapsamda 9 günlük tatil boyunca sağlık personellerimiz yoğun bir çalışma düzeni ve ekip anlayışı içerisinde görevlerini yerine getirdi. Halkımızın sağlığı için hiç durmadan fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza emekleri için teşekkür ediyoruz." dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Sağlık haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Kurban Bayramı, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir