Erzincan Asayiş

Bayram öncesi trafik denetimleri artırıldı

Erzincan'da Kurban Bayramı öncesi şehirlerarası yollarda trafik tedbirleri artırıldı. Trafik ekipleri "Yolun Sonu Bayram Olsun" mottosuyla sürücüleri uyarıyor.

Erzincan'da Kurban Bayramı öncesi şehirlerarası yollarda trafik tedbirleri artırıldı. Trafik ekipleri "Yolun Sonu Bayram Olsun" mottosuyla sürücüleri uyarıyor.

Erzincan - Erzincan Emniyet Müdürlüğünce Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince, hem okulların tatil olması hem de Kurban Bayramı tatili nedeniyle yollarda trafik yoğunluğu oluşacağı öngörüsüyle sürücüler uyarılıyor.

Erzincan Emniyet Müdürlüğünce hazırlanan ve sosyal medya hesaplarından paylaşılarak sürücülerin uyarıldığı videoda, "12- 23 Haziran 2024 tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramının aynı zamanda okulların kapanması aynı döneme denk gelmesiyle karayollarında olası trafik yoğunluğunun yaşanmaması için Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü olarak sürücü ve yayaların güvenliğinin sağlanması amacıyla; KGYS, EDS, ortalama hız denetim sistemi, plaka tanımlama sistemi, drone cihazı, video kameralı radar araçları, sivil trafik ekipleri ile etkin ve yoğun olarak trafik denetimi yapılacaktır. Şehirlerarası uzun yolculuk yapacak olan sürücüler başta olmak üzere tüm vatandaşların azami ölçüde trafik kurallarına uymaları hem kendileri hem de diğer sürücülerin can ve mal güvenliği için önem taşımaktadır." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Drone, Erzincan, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı, Sosyal medya gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir