Ağrı Güncel

Başkan Taşkın: "Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız"

Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, ilçedeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, ilçedeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Ağrı - Halkın sorunlarını dinleyen ve çözüm önerilerini değerlendiren Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, Patnos'u modern bir şehir haline getirme hedefini kararlılıkla sürdürüyor. Taşkın, vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde, ilçenin en büyük sorunlarından biri olan yol problemlerinin önümüzdeki günlerde çözüleceğini müjdeledi.

Başkan Taşkın, "Çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. İlçemizde sağlam bir yol kalmamış durumda. Allah'ın izniyle bu yolları tamamen yenileyeceğiz. Halkımızın daha güvenli ve rahat bir ulaşım imkanına kavuşması için gerekli tüm çalışmaları yapacağız" dedi.

Hizmet sevdasıyla yola çıktıklarını ifade eden Taşkın, "Hedefimiz, Patnos'u çağdaş bir yaşam standardına kavuşturmak. Bu doğrultuda, sadece yol sorunlarını değil, su, kanalizasyon ve diğer altyapı eksikliklerini de gidereceğiz. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacağız" dedi.

Patnos halkı da Başkan Taşkın'ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, belediyenin çalışmalarından dolayı teşekkür etti. vatandaşlar, yol ve diğer altyapı sorunlarının kısa sürede çözülmesini beklediklerini belirtti. Başkan Taşkın, Patnos'u daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için tüm gayretleriyle çalışmaya devam edeceklerini yineledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Belediye, Patnos gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir