Tunceli Politika

Başkan Süner, geçici konaklama merkezini inceledi

AK Parti Tunceli İl Başkanı Bülent Süner, Pülümür ilçesindeki kurulan geçici konaklama merkezini inceledi.

AK Parti Tunceli İl Başkanı Bülent Süner, Pülümür ilçesindeki kurulan geçici konaklama merkezini inceledi.

Tunceli: AK Parti Tunceli İl Başkanı Bülent Süner, depremde konutları ağır hasar alan vatandaşlar için Pülümür merkeze bağlı Meydanlar Mahallesi'nde kurulan geçici konaklama merkezinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Başkan Süner'e Pülümür AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kılıçoğlu eşlik etti.

AFAD tarafından Pülümür'e 250 konteyner kurulduğunu belirten Başkan Süner, "Şu anda içinde bulunduğumuz merkezde de 100 konteyner bulunuyor. Vatandaşlarımızın bir bölümü buraya yerleştirilmiş olup konteynerler modern bir şekilde döşenmiş, AFAD'ımız tarafından çok güzel bir proje ile projelendirilmiş. Burada az da olsa eksiklikler olabilir bunlar da en kısa zamanda tamamlanacak. Valimize, kaymakamımıza, AFAD'ımıza çok teşekkür ediyorum. Burası, sokağından, yeşil alanına, oyun parkına kadar insanların yaşayabileceği bir kent olarak tasarlanmış. Burada ikamet edecek tüm kardeşlerimize sıhhatli günler diliyorum" diye konuştu.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, AFAD, AK Parti, Deprem, Konut, Pülümür, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir