Barış Pınarı Harekatı'na destek

KARS - MHP Kars Kadın Kolları üyeleri, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Barış Pınarı Harekatı'na destek

KARS - MHP Kadın Kolları üyeleri, 'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

Kentteki Fethiye Camisi'nde Barış Pınarı Harekatı'na destek için toplanan Kars MHP Kadın Kolları üyeleri, cuma ve ikinci namazı çıkışında vatandaşlara şehitler için hazırladıkları helvaları dağıttı.

Helva dağıttıktan sonra asker selamı veren kadınlar, Mehmetçik'e destek mesajı verdi. MHP Kadın Kolları Teşkilat Başkanı 70 yaşındaki Hanım Altınbaş da harekatta görevli torununa ve bölgedeki Mehmetçik'e asker selamı vererek dua okudu.

MHP Kars Kadın Kolları Başkanı Selma Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehitler için hazırladıkları helvaları dağıttıklarını belirterek, "Suriye'de harekata katılan askerlerimizin yanındayız, Allah onları korusun. Buradan askerlerimize sevgimizi, saygımızı ve selamlarımızı gönderiyoruz." diye konuştu.(AA)

Barış Pınarı Harekatı'na destek 1

Barış Pınarı Harekatı'na destek 2

Barış Pınarı Harekatı'na destek 3

Barış Pınarı Harekatı'na destek 4

Editörün Seçtikleri

Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de

Diyadin Belediyesine görevlendirme yapıldı

Ağrı'nın Kavak köyünde sel etkili oldu

Ağrı'da sele kapılarak ölen çocuk toprağa verildi

Karavanlarla dünya turuna çıkan yabancı gezginler Türkiye'ye hayran kaldı

Yorum Ekle