Spor

"Baladın" belgeseli 9 Mayıs'ta Red Bull TV'de gösterime girecek

İSTANBUL - Red Bull sporcusu, voleybolcu Hande Baladın'ın kariyerine odaklanan "Baladın" belgeseli 9 Mayıs'ta Red Bull TV'de gösterime girecek.

İSTANBUL - Red Bull sporcusu, voleybolcu Hande Baladın'ın kariyerine odaklanan "Baladın" belgeseli 9 Mayıs'ta Red Bull TV'de gösterime girecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, "Baladın" belgeseli, kariyeri boyunca farklı pozisyonlarda oynayan yetenekli sporcu Hande Baladın'ın yoğun temposu içindeki rutinlerine yoğunlaşıyor.

Kariyeri boyunca orta oyuncu, pasör çaprazı ve smaçör olarak görev alan, hem hücumda hem de savunmada üst düzey bir performans sergileyen Baladın'ın mevkilere adaptasyonu ve maçlara hazırlıkları belgeselde öne çıkan sahneler arasında yer alıyor.

Belgeselde Baladın'ın yanı sıra voleybol dünyasının önde gelen isimlerinden Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Daniele Santarelli, Eczacıbaşı Dynavit Başantrenörü Ferhat Akbaş, Vakıfbank Başantrenörü Giovanni Guidetti, Eczacıbaşı Dynavit'in yıldızları Tijana Boskovic ve Simge Aköz de yer alıyor.

"Baladın" belgeselinin fragmanı Red Bull Türkiye Instagra hesabında da yayınlandı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir