Güncel

Bakan Ersoy, Cem Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Eşref Doğan Dede ile görüştü

ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cem Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Eşref Doğan Dede ile bir araya geldi.

ANKARA - Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cem Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Eşref Doğan Dede ile bir araya geldi.

Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Dede ve beraberindeki heyeti Bakanlık'ta konuk ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"6 Şubat depremlerinin ardından Malatya'da yürüttüğümüz çalışmalardan ve cemevlerinin bakım-onarım ve tefrişat taleplerinin karşılanmasından duydukları memnuniyeti ileten Eşref Doğan Dede'ye ve yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Birliğimiz daim olsun."

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir