Aras Kargo, logosunu ayırarak sosyal mesafeye dikkati çekti

Sosyal mesafeye dikkati çekmek için logosunu değiştiren Aras Kargo, koronavirüs salgınında sosyal mesafenin önemiyle ilgili #MesafeniKoru videosunu sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Aras Kargo, logosunu ayırarak sosyal mesafeye dikkati çekti

Sosyal mesafeye dikkati çekmek için logosunu değiştiren , koronavirüs salgınında sosyal mesafenin önemiyle ilgili #MesafeniKoru videosunu sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Aras Kargo'nun açıklamasına göre, tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle küresel bir mücadelenin yaşandığı bu günlerde markalar da sosyal mesafe ile ilgili mesajlarını farklı kanallardan iletmeye çalışıyor.

#EvdeKalm kampanyasıyla 65 yaş üstü müşterilerini unutmayan Aras Kargo, şimdi de koronavirüsün yayılımının engellenmesi için önemli bir adım daha atarak, sosyal mesafe kuralına logosuyla cevap veriyor.

Konuyla ilgili hazırlanan videoda, maske ve eldiven takmış kutu adam konseptiyle tasarlanan Araslar "sosyal mesafe arası" sloganıyla birbirinden uzaklaşırken, #MesafeniKoru etiketiyle markanın ismindeki harfler de sosyal mesafe kuralına uygun olarak birbirinden ayrılıyor.Kaynak:AA

logosunu Aras sosyal mesafeye dikkati ayırarak Kargo, çekti  1

ayırarak mesafeye sosyal çekti dikkati Kargo,  Aras logosunu 2


Editörün Seçtikleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye-İran sınır duvarını inceledi:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ağrı’da

Doğu'nun "şifa kaynağı kaplıcalar"ı yeniden kapılarını açtı

Gürbulak Sınır Kapısı’nın yeniden ticarete açılması ihracatçıları sevindirdi

E-Tuğra (E-İmza) Ağrı’da Hizmet Vermeye Başladı

Yorum Ekle