Ekonomi

"Arabam Tatilde" hizmetinin web sitesi ve mobil uygulaması yenilendi

İSTANBUL - Omsan Logistics'in kullanıcılara sunduğu "Arabam Tatilde" hizmetinin web sitesi ve mobil uygulamasına yeni özellikler eklendi.

İSTANBUL - Omsan Logistics'in kullanıcılara sunduğu "Arabam Tatilde" hizmetinin web sitesi ve mobil uygulamasına yeni özellikler eklendi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Omsan Logistics'in 2010'da hizmete giren projesi Arabam Tatilde'ye getirilen yeni özellikleriyle kullanıcılar, çağrı merkezinin yanı sıra mobil uygulama ve web sitesi üzerinden daha hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor.

Çevrim içi ödeme imkanının bulunduğu uygulamada, kişiselleştirilmiş hizmet alma ve 7/24 sipariş verebilme gibi avantajlar da sunuluyor.

Arabam Tatilde hizmeti kapsamında, tatilcilerin araçları Omsan Logistics tarafından taşınarak tercih ettikleri noktada kendilerine ulaştırılıyor. Kullanıcıların eşya ve bagajlarıyla teslim edilen araçlar, hasar riskine karşı şirket tarafından sigortalanıyor.

Özellikle yoğun yaz sezonunda kiralık araç bulamama gibi sorunları da ortadan kaldıran uygulama, tatilcilere kendi araçlarını kullanma imkanı sağlıyor.

İstanbul, Ankara, Bodrum, Antalya ve İzmir bölgeleri için gidiş-dönüş ve tek yönlü taşıma gerçekleştiren Omsan Logistics, kasım ayı sonuna kadar müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Omsan Logistics, müşteri memnuniyet oranı yüzde 95'in üzerinde olan Arabam Tatilde projesiyle, Turkish Time tarafından "Türkiye'nin En İnovatif Lojistik Şirketi", LODER ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından "Yılın En Yenilikçi Lojistik Projesi", European Excellence Awards'ta "Mükemmellik Ödülü" ve Pazarlama Zirvesi Türkiye'de "Gamechangers Türkiye-Oyunu Değiştirenler" ödüllerine layık görüldü.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir