Erzincan Sağlık

"Anne Dostu Hastane Değerlendirmesi" yapıldı

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ''Anne Dostu Hastane Değerlendirmesi'' yapıldı.

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ''Anne Dostu Hastane Değerlendirmesi'' yapıldı.

Erzincan

Anne Dostu Hastane Programı

kapsamında Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Erzincan Halk Sağlığı Hizmetleri ÇEKÜS Birimi tarafından, "Anne Dostu Hastane Değerlendirmesi" yapıldı.

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Kadın ve Üreme Sağlığı Daire Başkanlığı tarafından yürütülen "Anne Dostu Hastane Programı" ile anne adayları güvenli ve kaliteli doğum hizmetlerine erişiyor. "Anne Dostu Hastane Programı" ile anne sağlığı hizmetlerinin niteliğini ve niceliğini arttırarak anne adaylarının güvenli, kaliteli doğum hizmetine ulaşması amaçlanıyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Sağlık haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir