Ekonomi

Amazon Prime Day için "İndirim Avcıları" talep topluyor

Amazon Prime Day 16-22 Temmuz arasında düzenlenecek

İSTANBUL - Amazon'un Prime Day etkinliğinde yer alacak kampanyalı ürünler için "Prime Day İndirim Avcıları" talep toplamaya başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Amazon'un 2015'ten bu yana tüm dünyada gerçekleştirdiği Prime Day etkinliği, Türkiye'de 16-22 Temmuz arasında gerçekleştirilecek.

Prime üyelerine özel indirim ve fırsatların yer aldığı kampanya süresince sunulacak ürünler, "Prime Day İndirim Avcıları" aracılığıyla toplanacak taleplere göre belirlenecek.

Prime Day İndirim Avcıları'ndan içerik üreticileri Berk Keklik, Danla Bilic, Elvin Levinler, Nisan Hakan, Tuğba Yılmaz Karakaş ve Berfu Yenenler, 7 Temmuz'a kadar takipçilerinden toplayacakları indirim taleplerini Amazon Türkiye'ye ileterek en çok istenen indirimlerin kampanya boyunca Prime üyelerine sunulmasına yardımcı olacak.

Prime Day boyunca indirim ve fırsatlardan yararlanmak, için Prime üyesi olmak yeterli.

Tüm vergiler dahil ayda 39 liraya sunulan Prime üyeliği, bir ay boyunca ücretsiz denenebiliyor. Prime üyeleri Hızlı ve ücretsiz teslimat, Prime'a özel indirimler, seçili ürünlerde indirim oranı tutarında ücret iadesi garantisi, Prime Video ve Prime Gaming gibi birçok avantajdan faydalanabiliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir