Ekonomi

Amazon Prime Day etkinliği 16-22 Temmuz'da gerçekleştirilecek

İSTANBUL - Amazon'un Prime Day etkinliği, bu yıl Türkiye'de 16 - 22 Temmuz'da düzenlenecek.

İSTANBUL - Amazon'un Prime Day etkinliği, bu yıl Türkiye'de 16 - 22 Temmuz'da düzenlenecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Prime Day boyunca Prime üyeleri, teknolojiden ev aletlerine, spordan kozmetiğe, modadan kitaba tüm kategorilerde en çok talep ettikleri ürünlerde indirimlerden faydalanabilecek.

1-7 Temmuz'da Berk Keklik, Danla Bilic, Elvin Levinler, Nisan Hakan, Tuğba Yılmaz Karakaş ve Berfu Yenenler takipçilerinden, Cimri.com ve Ekşi Sözlük ise tüm Türkiye'den topladıkları indirim taleplerini Amazon Türkiye'ye ileterek, en çok istenen indirimlerin Prime Day boyunca tüm Prime üyelerine sunulması için çalışacak.

Prime Day süresince indirim ve fırsatlardan yararlanmak, alışveriş ve eğlence deneyimini yaşamak için Prime üyesi olmak yeterli oluyor. Ayda 39 liraya sunulan Prime üyeliği'nden bir ay boyunca ücretsiz faydalanılabiliyor.

- Amazon Prime üyelerine ek indirim

Amazon Prime üyeleri herhangi bir sepet tutarı gözetmeksizin aynı gün, ertesi gün, iki günde veya randevulu teslimat seçeneklerini tercih edebiliyor.

Prime üyeleri, sınırlı süreli fırsatlara erken erişim ayrıcalığı ve yalnızca Prime üyelerine özel ek indirimler de kazanıyor. Prime üyeleri aynı zamanda Çok Al & Az Öde ile seçili ürünlerde 500 lira ve üzerindeki alışverişlerinde yüzde 10 indirim kazanıyor.

Prime Day boyunca Amazon'un web sitesi ve mobil uygulamasından satın alınan seçili ürünlerde ürünün fiyatı düşerse aradaki fark hediye kartı olarak Amazon hesabına tanımlanıyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir