Amatör sporculara kupa ve madalyaları verildi

MALATYA - Malatya'da, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından düzenlenen "Amatör Spor Haftası" etkinlikleri kapsamında dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları verildi.

Amatör sporculara kupa ve madalyaları verildi

- Malatya'da, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından düzenlenen "Amatör Spor Haftası" etkinlikleri kapsamında dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları verildi.

"Amatör Spor Haftası" etkinlikleri çerçevesinde Merkez Kapalı Spor Salonu'nda tertiplenen programda konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Şube Müdürü Ömer Dağdelen, 07-13 Ekim tarihleri arasından kutlanan "Amatör Spor Haftası" kapsamında derece giren sporcuları tebrik etti.

Dağdelen, hafta kapsamında düzenlenen sportif faaliyetlerle gençlerin düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırılmasının amaçlandığını anlatarak, yarışmalarda gençlerin müsabaka tecrübesini de yaşama fırsatı elde ettiğini dile getirdi.

Konuşmanın ardından Dağdelen ve Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Seyfullah Özdemir, atletizm, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, masa tenisi, satranç, okçuluk, özel sporcular atletizm ve özel sporcular bowling müsabakalarında derece girenlere madalyaları ile kupalarını verdi.(AA)

Editörün Seçtikleri

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Patnos'ta kütüphaneler normalleşmeyle öğrencilere kapılarını açtı

Bakan Pekcan'ın duyurusuyla yeniden açılan Gürbulak Sınır Kapısı'nda hareketlilik

Bir yanı kar bir yanı bahar yaylada göçerlere soğuk engeli

Ağrı'daki Yazıcı Sulama Derivasyon Tüneli inşaatında sona doğru

Yorum Ekle