Van Güncel

AK Parti Van Milletvekili Türkmenoğlu, Gevaş Devlet Hastanesi inşaatını inceledi

VAN - AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Gevaş Devlet Hastanesi inşaatında incelemlerde bulundu.

Van: AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Gevaş Devlet Hastanesi inşaatında incelemlerde bulundu.

Yapımı devam eden 50 yataklı hastane inşaatına gelen Türkmenoğlu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vatandaşların sağlık hizmetinden en iyi şekilde yararlanması için tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Türkmenoğlu, hastane yatırımlarına devam edeceklerini söyledi.

21 bin metrekare alana inşa edilen hastanenin ilçeye değer katacağını anlatan Türkmenoğlu, "Yıl sonu itibarıyla teslim edilmesi planlanıyor. Hemşerilerimizin nezih ve hijyenik ortamlarda, kapasitesi geniş mekanlarda hizmet alması bizim için çok önemli. Sayın Cumhurbaşkanımız, bakanlarımız, kabine üyelerimiz, yoğun şekilde çalışıyor. Biz de çalışmaların yakın takipçisiyiz." dedi.

AK Parti Van Milletvekili Türkmenoğlu, Gevaş Devlet Hastanesi inşaatını inceledi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Gevaş, Kayhan Türkmenoğlu, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir