AK Parti'li Turan'dan depremzedeler için başlatılan kampanyaya destek

ÇANAKKALE - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Elazığ'da meydana gelen depremin ardından Lapseki Belediyesince başlatılan yardım kampanyasının irtibat noktasını ziyaret etti.

AK Parti'li Turan'dan depremzedeler için başlatılan kampanyaya destek

ÇANAKKALE - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, 'da meydana gelen depremin ardından Lapseki Belediyesince başlatılan yardım kampanyasının irtibat noktasını ziyaret etti.

Turan, ziyarette yaptığı konuşmada, Çanakkale'nin ilçelerinde her türlü kampanyaya destek vermek için vatandaşlarla buluşmaya devam ettiklerini belirtti.

Lapseki Belediyesinin, Elazığ'daki ilgililerle görüşmesinden sonra kuru bakliyat, ısıtıcı ve battaniye tarzı yardımlar için başlattığı kampanya için ilçede bulunduğunu aktaran Turan, şunları söyledi:

''Halkımızın büyük katılımı ve teveccühüyle bu kampanya devam ediyor. Birkaç gün daha sürecek ve büyük bir huzurla, gururla toplanan yardımları Elazığ'daki kardeşlerimize göndereceğiz. Biz ülkemizin birliği ve beraberliği için bunun ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Mesele ruhumuzun orada olduğunu göstermek. Bu konudaki gayretinden dolayı belediyemizi tebrik ediyorum.''Kaynak: AA

Editörün Seçtikleri

İran tarafında kalan TIR Şoförleri tedirgin

Yıldızlar Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Ağrı Dağı'nı kaplayan bulutlar güzel görüntüler oluşturdu

Gürbulak Sınır Kapısı'na koronavirüs tedbirleri kapsamında termal kamera kuruldu

Ağrı'da Derbi maçın ardından

Yorum Ekle