Ağrı Politika

Ağrılılar HÜDA PAR Yönetiminde

AĞRI-HÜDA PAR 5. Olağan Büyük Kongresi Ankara'da gerçekleşti. Yapıcıoğlu yeniden genel başkan seçilirken Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ise GİK üyesi seçildi.

Ağrı-HÜDA PAR 5. Olağan Büyük Kongresi Ankara'da gerçekleşti. Yapıcıoğlu yeniden genel başkan seçilirken Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ise GİK üyesi seçildi.

Ankara'nın Keçiören ilçesinde bulunan Kuzey Ankara Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılan HÜDA PAR'ın 5'inci Olağan Büyük Kongresinde Genel İdare İstişare ve Disiplin Kurullarında yer alan isimler açıklandı.

HÜDA PAR'ın "Adil Sistem Hakça Paylaşım" sloganıyla düzenlenen kongrede tek liste ile seçime gidildi. Kongrede HÜDA PAR Genel Başkanlığına Zekeriya Yapıcıoğlu seçildi.

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi seçilirken, Gökhan ile birlikte genel merkez yönetimine girmeyi başaran ve aslen Ağrılı olan Bursa İl Başkanı Zeki Aras GİK Üyesi diğer bir Ağrılı olan HÜDA PAR Van Teşkilat üyesi görevini sürdüren Av. M. Mehdi Oğuz GİK üyesi seçildi.

Ağrılılar HÜDA PAR Yönetiminde1
Ağrılılar HÜDA PAR Yönetiminde2
Ağrılılar HÜDA PAR Yönetiminde3
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Cemil Karip Hakkında

Cemil Karip
Cemil Karip, diyadinnet.com'un genel yayın yönetmenidir. Bölgesel olaylar, çevre sorunları, politika ve eğitimle ilgili haberleri derinlemesine inceler ve bu konularda güncel bilgiler sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir