Ağrılı kick boksçular 4 madalya kazandı

AĞRI - Antalya'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında Ağrı’yı temsil eden kick boksçular 1 altın,1 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplamda 4 madalya kazandı.

Ağrılı kick boksçular 4 madalya kazandı

AĞRI - Antalya'da düzenlenen Türkiye Açık Kick Boks Şampiyonasında ’yı temsil eden kick boksçular 1 altın,1 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplamda 4 madalya kazandı.

Şampiyonada, Tuba Çolo 52 kg K-1 Rules Türkiye şampiyonu, Serhat Akçay 60 kg full contact Türkiye ikincisi ,Özgür Mikail Barış 63.5 kg full contact Türkiye üçüncüsü ,Mehmet Aktaş 51 kg K-1 Rules Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye Açık Kick Boks şampiyonasında Ağrı’yı temsil eden kick boksçular Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir’i ziyaret etti.

Antalya’da düzenlenen Kick Boks Şampiyonasında Ağrılı sporcular 1 altın,1 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplamda 4 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.

Spor Şube Müdürü Cemil Budak ve Kick Boks Antrenörü Hüseyin Oflaz yönetiminde Gençlik ve Spor İl Müdürünü ziyaret eden başarılı kick boksçular, elde ettikleri zaferlerin hikâyesini Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir’e anlattı.

İl Müdürü Demir, Kick boks antrenörü Hüseyin Oflaz’ı ve derece elde eden sporcuları tek tek tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Editörün Seçtikleri

Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir, sınırdaki koronavirüs tedbirlerini denetledi

Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası Muş'ta başladı

Ağrı'da Koronavirüs önlemleri üst düzeye çıkarıldı

Göhan Gültekin'in cenazesi memleketi Ağrı'da defnedildi

Gürbulak Sınır Kapısında Araçlar dezenfekte ediliyor

1 Yorum

Ağrılı

Ağrılı

1 ay önce

Hoca sen adamın dibisin. sporcusu olmayan antrenorler var hatta spor salonuna ugramayan bille var sen alnın akıyla çalışıyorsun helal sana kardeşim

Yorum Ekle