Ağrılı Boksör Ferhat İncekaya Boks'ta Gümüş Madalya kazandı

AĞRI - Erzurum’da düzenlenen Okul Sporları Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda, Ağrı'lı boksör Ferhat İncekaya 69 kiloda gümüş madalya kazanarak Türkiye ikincisi oldu.

Ağrılı Boksör Ferhat İncekaya Boks'ta Gümüş Madalya kazandı

AĞRI - ’da düzenlenen Okul Sporları Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda, 'lı boksör Ferhat İncekaya 69 kiloda gümüş madalya kazanarak Türkiye ikincisi oldu.

Türkiye Boks Federasyonu 2020 Yılı faaliyet programında yer alan ''Genç Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'' 8-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Erzurum Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Ağrı'yı temsilen şampiyonaya katılan Ferhat İncekaya, 69 kilo mücadelesinde Türkiye 2'ncisi olarak gümüş madalyanın sahibi oldu.

İncekaya, boks Antrenörü Volkan Sarı ve Spor Şube Müdürü Cemil Budak ile birlikte Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir’i ziyaret etti.

İncekaya ve antrenörünü tebrik eden İl Müdürü Demir; ''Boks branşında madalya kazanmamız önemli bir başarıdır. Bu başarı çıtasını yükseltmek için tüm ekibimiz ile birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah Ağrı ilimize daha güzel başarılar getireceğiz'' dedi.

Editörün Seçtikleri

Sağlık Bakan Yardımcısı Eldemir, sınırdaki koronavirüs tedbirlerini denetledi

Üniversitelerarası Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonası Muş'ta başladı

Ağrı'da Koronavirüs önlemleri üst düzeye çıkarıldı

Göhan Gültekin'in cenazesi memleketi Ağrı'da defnedildi

Gürbulak Sınır Kapısında Araçlar dezenfekte ediliyor

1 Yorum

kasım

kasım

1 ay önce

Tebrikler volkan hocam. iyi varsın Ağrıda ,ÇOCUKLARIMIZ ve B izler seninle gurur duyoruz.

Yorum Ekle